Kurs KPP Kielce

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kurs KPP w mieście Kielce. Nasz kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Kielcach został przygotowany z myślą o osobach, które pragną zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie udzielania profesjonalnej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Wybierając kurs KPP w miejscowości Kielce otrzymasz kompleksowe szkolenie, które obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę. Będziesz uczestniczyć w interesujących wykładach prowadzonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Nasza kadra posiada bogate doświadczenie w dziedzinie pierwszej pomocy, ratownictwa i medycyny ratunkowej.

Podczas kursu nauczysz się rozpoznawać sytuacje zagrożenia życia i zdrowia. Nauczymy Cię, jak odpowiednio reagować w przypadku różnych wypadków czy stanów nagłych. Poznasz techniki resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO), sposoby zabezpieczania dróg oddechowych, postępowanie w przypadku oparzeń, urazów, krwotoków lub stanów chorobowych. Nauczysz się również korzystać z automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymasz zaświadczenie potwierdzające Twoje umiejętności w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i uzyskanie tytułu Ratownika. Z nami masz szansę na zdobycie wymarzonej pracy w policji lub straży pożarnej. Te służby w swoich procedurach rekrutacyjnych dodatkowo punktują ukończony kurs KPP.

Nie czekaj dłużej! Zapisz się na nasz kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i zdobądź niezbędne umiejętności, które mogą uratować życie. Skontaktuj się z nami już dziś pisząc wiadomość e-mail lub odwiedź nasz profil na Facebook, aby uzyskać więcej informacji. W ciągu roku organizujemy 4-5 edycji kursu. Śledź nas aby się dowiedzieć o najbliższym kursie.

Każdy nasz kurs jest inny. Co edycja to nowości. Mimo tego poziom szkolenia niezmienny. Podczas zajęć uczyć się będziesz w warunkach wysokiej wierności, aby trening był zbliżony do realnej akcji ratowniczej. Profesjonalne manekiny do nauki umiejętności medycznych umożliwiają naukę w warunkach przypominające prawdziwe działania.

Dlaczego warto wybrać Kurs KPP u nas?
– Wysokiej klasy sprzęt
– Zajęcia praktyczne na symulatorach oraz pozorantach
– Duża liczba zajęć praktycznych
– Wspaniała atmosfera
– Indywidualne podejście do słuchaczy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdym momencie możesz wyłączyć ich obsługę. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.      
AKCEPTUJĘ