Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy 02.2024

Kurs KPP w Kielcach już niebawem rusza pod Kielcami. Uczestnicząc w nim zapoznasz się z udzielaniem kwalifikowanej pierwszej pomocy i po zaliczeniu egzaminu uzyskasz tytuł ratownika.

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów(ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarki), na co dzień pracujący w jednostkach ratownictwa medycznego. Wśród naszej kadry wykładowców znajdują się instruktorzy ACLS. Na zajęciach praktycznych będziesz uczyć się na wysokiej jakości symulatorach umożliwiających wykonywanie wszystkich uczonych czynności i na naszych pozorantach. Dzięki temu w realnej sytuacji ratowania będziesz miał mniejszy stres. Kolejną zaletą odbycia z nami Kursu KPP w Kielcach, jest wykorzystywanie defibrylatora terapeutycznego, przez co uczysz się na najczęściej spotykanym urządzeniu na rynku.

Dla kogo jest kurs KPP?
Każda chętna osoba, która chce nauczyć się udzielania pierwszej pomocy wraz z użyciem specjalistycznego sprzętu. Kurs adresowany jest szczególnie do jednostek straży pożarnej, policji, ratowników wodnych, itp.
Czy tytuł ratownika jest tożsamy z ratownikiem medycznym?
Nie, ratownik medyczny to osoba, która ukończyła studia wyższe na kierunku ratownictwo medyczne.
Czy po kursie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy mogę pracować w pogotowiu?
W skład zespołu ratownictwa medycznego muszą wchodzić osoby uprawnione do udzielania medycznych czynności ratunkowych(ratownik medyczny, pielęgniarka systemu, lekarz systemu).

Termin szkolenia: 24.02 – 10.03.2024(poniżej dokładny harmonogram)
Miejsce: OSP Brzeziny gm. Morawica
Koszt: 900,00 zł / 800,00 zł studenci do 26 lat
Istnieje możliwość odbycia recertyfikacji uprawnień dla osób, których obecne zaświadczenie traci ważność – 350,00zł.

Informacje: szkolenia@grpckkielce.pl lub telefonicznie 792 053 055

Harmonogram zajęć na Kursie KPP w Kielcach:
24-25.02.2024 sobota-niedziela
02-03.03.2024 sobota-niedziela
09-10.03.2024 sobota-niedziela

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdym momencie możesz wyłączyć ich obsługę. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.      
AKCEPTUJĘ